מלון חופית
חופית
מלון בשבי ציון
מלון חופית - שבי ציון
Name
מלון חופית > פעילויות אתגריות


פעילויות אתגריות

מבצר יחיעם – אתגר במבצר
משחק קבוצתי, המהווה מעין "מחפשים את המטמון". כל קבוצה צריכה לאסוף ככל היותר מפתחות, שיעזרו לה לפתוח את שק ההפתעות. בדרך צריכים המשתתפים לבצע משימות הדורשות שיתוף פעולה ועבודת צוות, תוך שימת דגש על הדינמיקה הקבוצתית, חשיבה יצירתית, מקוריות רעיונית, וכמובן - על ההנאה שבעבודת צוות. בין המשימות: ניווט ג'יפים לפי כתב חידה, הדורש את תכנון המסלול. 
איך מגיעים:ראה בפרק אתרים מיוחדיםטיול ג'יפים – שמורת בילטון
 
יציאה לעבר רכסי הגליל המערבי, טיול מודרך בנוף הכזיב בין כרמי זיתים ודירי עיזים מסורתיים של תושבי האזור. דרכנו תעבור בחורש ים-תיכוני של עצי אלון ואלה, תמשיך לשמורת בלטון, וחזרה למפרץ אכזיב דרך בקעת שפע ושדות הקיבוצים. במהלך הטיול יינתנו הסברים וייערכו תצפיות נוף יפהפיות לעבר קו החוף, רכס הכרמל ועד לראש הנקרה. בכל ג'יפ 7 נוסעים, נהג ומדריך.
בתחום השמורה נובע עין שעל, מעיין קטן שמקורו במערה מעל לאפיק הנחל. בגבולה הצפוני של השמורה אתר העתיקות חורבת בילטון.
איך מגיעים: השמורה משתרעת מערבית למעיליא, צפונית לכביש 89 (נהריה-מעלות), לאורך 3 ק"מ בחלקו העליון של נחל שעל. שביל מסומן שחור יוצא מהכניסה ליישוב הילה, דרך חורבת בלטון לנחל שער ומסתיים בכביש 89. שביל מסומן כחול יוצא משביל זה בקרבת עין שעל ומסתיים במפגש הנחלים שעל ונחת.


באגי אל הטבע – קיבוץ כברי
טיולי באגי מעוררי אדרנלין במסלול המשלב מיגוון צורות נוף משתנות -  יערות, נחלים, אתרים היסטוריים מרשימים ודרכי נוף ציוריות. והכל - ברכב באגי ייחודי, המשנה את תפיסת טיולי השטח. המדובר ברכב בעל עבירות שטח של טרקטורון, אך בדרגת הבטיחות הגבוהה ביותר שבנמצא. הנסיעה על גבי הבאגי הינה לזוג באופן נוח במיוחד. הנסיעה בבאגי הופכת כל טיול לחוויה בפני עצמה - הבאגי "מגהץ" שבילים באופן מרשים הודות למתלים נפרדים, ולכם לא נותר אלא להתרווח במושבי הספורט קשורים בחגורת בטיחות וליהנות מחוויית נסיעה מסעירה. קלות תפעולו של הבאגי (האוטומטי) משאירה לכם הרבה מקום להנאה בגדול, ללא כל חשש. אצלנו כולם משתתפים.
איך מגיעים: מנהריה בכביש 89 מזרחה, כ-3.5 ק"מ עד צומת כברי. משם שמאלה ובהתאם לשילוט.